Kurumsal...
 


Çağımızda bilim ve teknolojinin çok hızlı gelişen sürecinin insanlığa hizmetleri açık bir şekilde görülmektedir. Dolayısıyla teknoloji insanlara daha temiz, sağlıklı ve daha hijyenik bir yaşam ortamı sunması gerekmektedir. Ülkemizde çeşitli kuruluşlar çevre temizliğine temizlik araçları filosuyla hizmet vermektedir. Hizmet veren bu kuruluşlara araçlarında kullanılan fırçaları üreten O.F.S. Ltd. Şti. kendi konusunda günümüzdeki en yüksek kaliteyle destek vermektedir. Bizim ürünlerimizi tercih etmeniz bu tanıtım yazısı ile değil, ürünlerimizi kullanarak olmalıdır. O.F.S. bu konuda üretim kalitesine çok güvenmektedir, sizlerin güvenini de sabırla beklemekteyiz.

Bilindiği üzere pistlerin temizliği genelde JOHNSTON veya SCHÖRLING marka temizlik araçları ile yapılmaktadır. Kar tipi ve süpürme tipi olarak iki ayrı araç pistte görev yapmaktadır. Kar süpürmede kullanılan kaset tipi süpürgelerin Türkiye'deki tek üretici firmasıyız. Fırçalarımızın kalitesi, Almanya'da SCHÖRLING marka araçlar için üretilen kaset tipi fırçaların emsalinde olup, aynı süreçte kullanılabilir ve daha ekonomiktirler. Firmamız 1997 yılından beri faaliyette olup Avrupa standartlarında, daha ekonomik ve çok çeşitli ürünleriyle hizmet vermektedir.

Temizlik araçlarında kullanılan fırçaların uzun süreli kullanımı düşünüldüğü gibi, kullanıldığı pistin çizilmemesi için gerekli elastikiyet sağlanmıştır. Plastik kartuşlara monte edildiğinden arançlara montajı kolay olduğu gibi darbelere karşı daha mukavemetlidir.

Osmanlı Fırça Sanayii'nin ürettiği temizlik fırçalarını kullanan araçların rutin çalışma saatleri süresince 1 ay boyunca bir takım fırça grubunun kullanıldığı dört ayrı temizlik araçlarında test edilmiştir. Süreç sonunda fırçalarımızdan diğerlerine oranla daha çok verim alınmıştır.

Belediyelerde, karayollarında, askeri ve sivil havaalanlarında ve özel tüm sektörlerde kullanılmakta olan süpürme aracı fırçalarımız istenilen boy ve çaplarda üretilmektedir. Ayrıca istenilen özel imalat gerektiren fırçalar da yapılmaktadır.

O.F.S. yeniden yapılanma çalışmalarına her aşamada önem vermiş ve kalite konusunda hassasiyetini ISO 9001 - 2000 Kalite Sistem Belgesi alarak kanıtlamıştır. Her zaman daha ileriye gitmeyi amaçlayan O.F.S. gücünü aldığı müşterilerine verdiği hizmet kalitesini artırabilmek için sürekli çalışmak zorunda olduğunun bilincindedir.

Müşteri memnuniyetini vegüvenini sürekli kılmak için çevre ve insan sağlığına duyarlı bir hizmet sunmak, hizmetin sürekliliğini vegüvenini garanti etmek, kalite  hizmet ve verimliliğini maksimum seviyeye çıkarmak şirketimizin misyonudur.
 

 

saygılarımızla